м. Борислав, вул. Дрогобицька, 11
цемент
Доставка бетону міксером

Максимальна загрузка 12 м3 за один раз. Перевезення здійснюється спеціальними великовантажними автомобілями, які оснащені великою бочкою під готову суміш. Усередині її безперервно працюють лопаті, перемішуючи склад, тому міксер бетону доставляє його якісним і однорідним. Причому виготовляється він можна сказати на ходу - в бочку засипають всі складові в потрібній пропорції і заливають воду. А перемішується все по дорозі до замовника, щоб привезти на об'єкт максимально свіжу суміш.

вироби
Залізобетонні вироби

Вироблена продукція відповідає всім вимогам та стандартам якості. За рівнем технічних та економічних характеристик залізобетон має низьку перевага у порівнянні з іншімі матеріалами: підвіщена вогнестійкість, висока довговічність та оптимальна ціна. Плити перекриття, елементи огорож, блоки для підвалів и фундаментів, палі забивні, сходові марші, плити дорожніх покриттів, кільця колодязів - усе це вироби із залізобетону.

самоскид
Продаж та доставка сипучих вантажів

Пісок, відсів, щебінь, цемент. Самоскиди обладнані автоматичними заводськими шторками, що не дозволять розсипання вантажу під час перевезення, тому доставка піску, доставка щебеню та інших сипучих матеріалів проводиться в повному обсязі та без жодних втрат. Уся наша техніка має достатній запас міцності і високу прохідність щоб працювати в складних погодних умовах (дощ, сніг, тощо), тому доставка сипучих вантажів здійснюється з заїздом на будівельні майданчики, кар’єри, поля та інші об’єкти з обмеженим доступом.

купити
Послуги спецтехніки

Трактор, екскаватор-погрузчик. Копка траншей, котлованів. Навантажувальні роботи. Планування територій. Ми включаємо наступні види діяльності: демонтаж, знесення будівель і споруд; • всі сипучі будівельні матеріали; • послуги спецтехніки; • розробка котлованів; • підсипка грунтами.

добромиль
Послуги автокрана

Вантажно-розвантажувальні і монтажно-демонтажні роботи. Оренда автокрана неодмінна умова для виконання будівельно – монтажних та навантажувальних – розвантажувальних робіт. Оренда автокрана є відмінним рішенням для будівельних компаній, фірм та домогосподарств, коли покупка такої дорогої техніки для виконання тимчасового завдання є недоречною.

трускавець
Послуги бетононасоса

Бетононасос створений для спеціально масштабних будівельних об’єктів, а також підходить до застосування для будівництва приватних будинків. Характеристики бетононасоса: -висота подачі – 22 м. – Замовлення на послуги бетононасоса приймаються за два дні до початку ведення робіт. – Замовник забезпечує на об’єкті майданчик з рівною твердою поверхнею розмірами 11 х 7 м., та клас бетону не нижче В15 Р3.

цементовоз
Продаж та доставка цементу

Доставляємо цементовозом вмісткістю 30 м3. Наша компанія має можливість запропонувати цемент різних марок і виробників, в найкоротші для Вас строки оптом. Цементовоз, а вірніше ― автоцементовоз, ― спеціальний автомобіль з причепом цистерною, для доставки навального цементу і мінерального порошку. Коли мова йде про навального цементу, мається на увазі ― нетарірованний (не в мішках) розсипний цемент.

Надаємо послуги на території Львівської області: Борислав, Броди, Винники, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Львів, Моршин, Поморяни, Самбір, Сколе, Славське, Сокаль, Старий, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Яворів

Call Now ButtonЗателефонувати